.

.

Виктор 11-10799- Одговара на Изберете: 2007- Тојота Тундра, 2008 година- Toyota Sequoia

Виктор 11-10799- Одговара на Изберете: 2007- Тојота Тундра, 2008 година- Toyota Sequoia

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Издржливоста на суровите околини, додека запечатува гориво, воздух, течноста за ладење и маслото, е предизвикувачка задача за дихтунзи за внесување на повеќекратни заптивки. Покриеноста на производот на Виктор Рајнц вклучува дихтунзи на горниот колектор (Пленум), заптивки со пониски внес и дополнителни дихтунзи и заптивки по потреба. Инженерите на Виктор Рајнц избираат од најширокиот спектар на материјали и конструкции на дихтунзи и го избираат најдобриот дизајн за специфичниот мотор, без разлика дали е увоз, домашно, тешко леано железо или лесен алуминиум. Виктор 11-10799-01.

Главните карактеристики

Избор на клиент