.

.

Skechersенски пена од Skechers Gowalk rela fau Fur Leded Clog

Skechersенски пена од Skechers Gowalk rela fau Fur Leded Clog

DEN 239.84

Пристапност
Во достапна форма

Загрејте се до лесна удобност и стил со пенетите од Skechers Gowalk 5 Опуштете се на затнувањето. Дел од колекцијата на пена „Skechers Foamies“, порано Cali Gear High-Rubound Comfort Pillyl Technology Technologht Под ногата реагира на вашиот секој чекор за крајната удобност за чевли за одење на чевли со лесни, одговорни ултра ултра, амортизирани извајани пени Trim Faux Curkey Clue и поставата за топла удобност, кабриолет со каишот на потпетици, извајани дизајни и акценти за перфорација за каиш за удобни потпетици, може да се претворат во безжична облека, мазен мек ентериер и контурирана удобност со двојна густина на надворешната страна за додадена стабилност и машина за поддршка на машината за поддршка : ладно, нежно, нежно циклус, циклус, нежен циклус, циклус, генски циклус, Воздухот сув во сенка. Обликувана Ева. Лесен. Флексибилен. Контурирана нога. Машина за перење.

Главните карактеристики

Избор на клиент