.

.

Чудо нација за новороденчиња момчиња во САД, затнувања, големини

Чудо нација за новороденчиња момчиња во САД, затнувања, големини

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Чувајте ги нозете покриени и удобни за игра на отворено и пошироко со затнувањето на Wonder Nation за вашето момче за новороденче. Дизајнот на задната страна овозможува безбедно и удобно вклопување додека тој е во движење заедно со перфорирани детали за дишењето. Сега неговите лесни чевли за оф-и-оф се подготвени да одат за забавно време за време на времето! Исклучиво на. Материјал : 100% ЕВА Горна; 100% Ева надворешна плоча. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Направено во САД на увезени материјали. Затворање : Стилот на лизгање со лента за грб за безбедно вклопување. Карактеристики : Детали за затворени пети; перфорирани за вентилација; лесен дизајн на и-оф; лесен; не-обележување ѓон. Запушените момчиња од новороденчињата од Wonder Nation.

Главните карактеристики

Избор на клиент