.

.

Activeените памучни високи половини Активни велосипеди кратки хеланки - должина од 10

Activeените памучни високи половини Активни велосипеди кратки хеланки - должина од 10

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Спецификација на стилот : Повлекување на висока половината на стилот, должина на средниот бут, еластична лента за половината, блиску до телото што е свесно со лесна памучна ткаенина : изработена од 95% памук и 5% спандекс за максимално движење . трајно и удобно носење : одлично за јога, Пилатес, трчање, вежби за фитнес во теретана, абење во дневна. Тесни вклопувачки црни велосипеди кратки хеланки : како дневни облеки или обични или модни за сите возрасти . вкупно половината : 22 "со инсем 10" приближно. измерено од мали.

Главните карактеристики

Избор на клиент