.

.

Sumbell Industries розово лулка коњички расадник играчки илустрација графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност, дизајн од студио q

Sumbell Industries розово лулка коњички расадник играчки илустрација графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 16 x 1,5 x 20 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : фигура; Коњ; Цицач; Animalивотно ;. Дизајн од Студио П.

Главните карактеристики

Избор на клиент