.

.

Најдобро фитинг гаќички за миење садови за медицински сестри, градник градник

Најдобро фитинг гаќички за миење садови за медицински сестри, градник градник

DEN 383.84

Пристапност
Во достапна форма

Нашиот градник беше дизајниран да испорача удобност и за бремени и за доилки мајки. Градскиот градник без жица лежи непречено под секоја облека за да создаде силуета, беа сигурни дека ќе сакате. Лесната обвивка помага да се спречи протекување. Чашите можат да се ослободат од лентите со едната рака за удобен пристап за медицинска сестра или пумпање. Додадената лента за чипка ќе се чувствувате како убава и самоуверена жена. Безжична вклопување флексибилност. Истегната лента за чипка. Додадена поддршка за удобност. Кабриолет каиш. Затворач за предно издание.

Главните карактеристики

Избор на клиент