.

.

Фенси крави i, ii од студиски уметности платно уметност

Фенси крави i, ii од студиски уметности платно уметност

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Две обожавања на фармите крави гледаат кон гледачот против светла позадина. Секој од нив има свое уникатно моделирање на крзно : едниот е Purewhite, а другиот е црно -бел. Ова подразбира дека секој од нив има свои уникатни личности. Убави цветни глави седат на врвот на секоја од главите. Јасно е дека овие ценети животни се добро згрижени! Благодарение на најсовремената технологија за печатење, секој детал од ова фино парче е целосно прикажан на висококвалитетно платно. Плус, бидејќи печатените завиткуваат околу широчината на платното, нема потреба од кадрирање. Инсталацијата е брза и лесна, што ви дава доволно време да уживате во вашето ново ремек -дело. Домашно животно тематска wallидна уметност. Фарма куќа естетска. Галерија завиткано платно. Одлично за дома или канцелариски декор. Лесен. Избриши чисти.

Главните карактеристики

Избор на клиент