.

.

Шајт на секирата на Stansport - памук

Шајт на секирата на Stansport - памук

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Оските се тепаат! Заштитете ја вашата секира од чипови, 'рѓа и абразија со оваа обвивка за оска на памук-контролен памук! Тешките навртки и привремено затворање ја одржуваат површината за сечење на вашата секира безбедно залепена, па затоа е безбедно за чување и транспорт. Направено од занишана и зашиена тешка платна патка. Се вклопува во едно-битна секира. Се вклопува на појас на пиштол или редовен појас. Затворањето на привремено ја одржува обвивката на место. Маслиново Драб.

Главните карактеристики

Избор на клиент