.

.

Време и време женското копче со долг ракав предниот ребро кардиган со појас

Време и време женското копче со долг ракав предниот ребро кардиган со појас

DEN 316.64

Пристапност
Во достапна форма

Копчето со долги ракави на жените од предниот ребра кардиган со појас од време и TRU е вашиот совршен џемпер за есен. Со прилагодлив појас за половината за вратоврска, овој џемпер е ласкав, додека долгиот должина го прави овој кардиган лесен за фрлање над која било облека. Овој џемпер е одличен и за секојдневно и за викенд. Време и TRU женски долг ракав копче пред ребро кардиган со појас : Cardенски кардиган. Ребрести. Копче надолу предниот дел. Должина на Дастер. Долги ракави. Достапно во разновидни бои. Достапно во S-XXL.

Главните карактеристики

Избор на клиент