.

.

Домашен динамика Венеција Лорета област килим

Домашен динамика Венеција Лорета област килим

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Лесна грижа : Овој лесен килим е лесен за чистење - едноставно вакуум, тресење или чисто место по потреба. Висококвалитетните полипропиленски предива се дамки и отпорни на згаснување и брзо сушење .

Главните карактеристики

Избор на клиент