.

.

Време на одмор грда x-mas cloth n ски-машка и голема машка графичка маичка за пулвер

Време на одмор грда x-mas cloth n ски-машка и голема машка графичка маичка за пулвер

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Вашето духовно животно - мрзливоста е смешно претставено на овој грдо Божиќен џемпер од време на одмор. Со смешен графички принт и дизајн инспириран од празници, овој Божиќен џемпер е совршен за следната забава и ги слави празниците. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. pullover. Екипаж. Долги ракави. Детали за контраст на печатење. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Машка мрзлива грда божиќен џемпер.

Главните карактеристики

Избор на клиент