.

.

Подобри домови и градини 3-парчиња преголеми кулинарски кујнски пешкири, измиено индиго

Подобри домови и градини 3-парчиња преголеми кулинарски кујнски пешкири, измиено индиго

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Подобрите домови и градини со преголем кулинарски кујнски пешкири вклучуваат три кујнски крпи кои изгледаат одлично кога не се користат за сушење садови или го бришат бројачот. Изработени со 100% памук, овие ткаени кујнски крпи се долготрајни и издржливи, како и брзо сушење! Подобрите домови и градини со преголем кулинарски кујнски пешкири за кујна е совршен за натопување на истури, садови за сушење и многу повеќе. Кога тие не се во употреба, закачете ги уредно од рачката на рерната, копчето за фиоки или куката за пешкир. Функционалниот комплет за кујнски крпи доаѓа во црвена, црна, сина, сребрена, зелена, жолта и индиго. Машинско миење ладно на деликатен циклус со слични бои и суво суво на ниско. Не бели. Меко, апсорбирачко и брзо сушење за високо-функционална кујна крпа. Сетот доаѓа со три кујнски крпи. Направено со 100% памук. Димензии на пешкир : . Машинско миење ладно на деликатен циклус со слични бои и суво суво на ниско. Не бели.

Главните карактеристики

Избор на клиент