.

.

Norton nt Tri Hone Professional Spropenting System W Индија нафтени камења

Norton nt Tri Hone Professional Spropenting System W Индија нафтени камења

DEN 639.52

Пристапност
Во достапна форма

Систем за острина на стручно острина на системот Tri Hone. Вклучува три ротирачки камења во Индија (фини, средни и груби решетки) монтирани на клин -база. Секој камен мери 2 1/2 "x 1/2 " x 11 1/2 ". Црната база на ABS исто така служи како резервоар за нафта и куќиште за складирање. Доаѓа спакувано со 16 мл. Шише Нортон специјално формулирано острино камени масло што е безбедно за употреба на кујната, водич за острење на аголот и брошура за инструкции. Три брус остар систем.

Главните карактеристики

Избор на клиент