.

.

Седум дабови момчиња меѓусебно блокирање на товарите, големини со 4-16

Седум дабови момчиња меѓусебно блокирање на товарите, големини со 4-16

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Супер мека удобност со спортски допири, овие товарни џогери од седум дабови сигурно ќе освојат големи во обични денови. Парот со своите омилени тимови и тој ја има својата омилена облека во еден момент. Повлечете стајлинг. Еластична половината. Супер мек. Товарни џебови. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Товарни џогери за момчиња од седум дабови.

Главните карактеристики

Избор на клиент