.

.

Вили Нелсон - ardвезда - винил

Вили Нелсон - ardвезда - винил

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Се испостави дека Вили имал убедливо да направи за да ја добие својата етикета на бродот со Стардаст. Вили на крајот постигна големо време со овој квинтесенцијален додаток на неговиот каталог на албуми. Јас пораснав со нив . Инсистиравме на мастер-ленти и не помалку квалификуван инженер за мастеринг од наградуваниот Берни Грундман да ги намали лакрите за овој проект. Quot; Ова се моите омилени песни.

Главните карактеристики

Избор на клиент