.

.

Маица со маица и маица за момчиња од шепа и дете, 2-пакет, 12м-5Т

Маица со маица и маица за момчиња од шепа и дете, 2-пакет, 12м-5Т

DEN 351.84

Пристапност
Во достапна форма

Направете прскање со Маршал, Чејс и урнатини во оваа 2 пакет летен резервоар и опција за кратки ракави! Мека памучна сива боја со кратки ракави со графичка со графичка во која се наоѓаат Маршал, Чејс и Сурфање на урнатините, печатено со текст "Сонце-сурф. Pocketебна графика на потера со текстот "Останува кул.

Главните карактеристики

Избор на клиент