.

.

Ричмонд кралица со големина на цврста платформа за дрво во карамел лате

Ричмонд кралица со големина на цврста платформа за дрво во карамел лате

DEN 4768.00

Пристапност
Во достапна форма

Воведување на креветот на платформата Ричмонд, олицетворение на вечен шарм и современа погодност. Овој извонреден кревет со цврсто дрво платформа може да се пофали со традиционална табла за слт со благодатно заоблен врв, додавајќи допир на софистицираност во која било спална соба. Неговата топла карамела завршница создава покана за амбиент, додека неговото внимателно вклучување на приврзаниот USB полнач гарантира дека можете без напор да останете поврзани додека се базирате во нејзината елеганција. Прецизно изработено со висококвалитетно дрво, Ричмонд гарантира исклучителна издржливост и сигурна поддршка, ветувачки ноќи на мирен сон. Подигнете ја вашата спална соба на нови височини со Ричмонд, каде што безвременската убавина хармонично се спојува со модерната функционалност, создавајќи светилиште од стил и погодност. Традиционалните елементи на мисијата се карактеризираат со мисијата : Цврсто, цврсто градење на дрво се одликува со едноставен, традиционален дизајн на панели што ќе ја надополни секоја просторија . има цврсто тврдо дрво и фурнири со нетоксична завршница. Не е потребна пролет за кутии : Наменета за трајна издржливост, нашиот комплет SLAT го поддржува вашиот душек за да го зголеми протокот на воздух за поудобен, поладен сон . станица за полнење : Вклучува површински монтиран турбо полнач, кабел од 6 метри, наведена ETL, жица од 18 GA, 2 USB пристаништа .5 V/3.5 A. Капацитет на тежина : 800 bs; Собрани димензии : L : 82.5 ”x W : 62.625” x H : 50 ”.

Главните карактеристики

Избор на клиент