.

.

Jurassic World Baby and Toddler Boys Fleece Hoodie and Joggers, сет на облеки од 2 парчиња, големини 12м-5Т

Jurassic World Baby and Toddler Boys Fleece Hoodie and Joggers, сет на облеки од 2 парчиња, големини 12м-5Т

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Тој ќе биде подготвен за јура авантура во ниеден момент! Овој сет на облека со 2 парчиња Jurassic World е токму она што вашиот мал fanубител на паркот Јура треба да ужива во денот во целосен стил и удобност. Одликувајќи се со графички печатени худи и џогери што одговараат, овој сет на облека ги прави совршени стилови на мешање и појавување. Материјал : 72% полиестер/28% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Комплетот вклучува : 1 худи и 1 пар џогери. Карактеристики на качулка : стил на пуловер; прикачен аспиратор; долги ракави; печатење на сите; ребрести трим. Карактеристики на хеланки : стајлинг за влечење со еластична лента за половината и влечење за додадена удобност; печатење на сите; ребрести трим. © Универзални слики, сите права се задржани. Jurassic World Fleece Hoodie и Joggers For Baby Boys и Toddler Boys.

Главните карактеристики

Избор на клиент