.

.

Момени Потресени Преодна Област Килими, Сива

Момени Потресени Преодна Област Килими, Сива

DEN 2080.00

Пристапност
Во достапна форма

Луксузна колекција и во стил и во текстура, Лукс користи палета богата со сиви и сребрени нијанси истакнати со златно жолти нијанси. Мек и мазен полиестер се користи во текот на секој килим за да даде чувство на удобност, додека главниот материјал е издржлив полипропилен. Дизајните се движат од апстрактни цветови до потресени традиционални модели. Лукс е разноврсна колекција, моќта се наѕираше Во Турција за да донесе долгогодишно уживање и топлина во вашиот декор. 80 проценти полипропилен/20 проценти полиестер. Достапно во различни големини и бои. Совршено дополнување на секој декор.

Главните карактеристики

Избор на клиент