.

.

Автомобилска Меѓународна Комплетна Потпора Собрание 1345470

Автомобилска Меѓународна Комплетна Потпора Собрание 1345470

DEN 3935.20

Пристапност
Во достапна форма

Склоп на Потпора за суспензија и Пружина На Серпентина, Вратете го возењето во стилот на залиха и управувањето со вашето возило со точно калибриран вентил и едноставно, подготвено за инсталирање решение обезбедено од склоповите на замена НА потпората FCS OE. Посветени на обезбедување на клиенти со "подобро од најдобрите", Фкс Автомобилската Интернационала, Ад. произведува премиум потпори, пружини на серпентина и амортизери за автомобилскиот резервен пазар. Суспензија Потпора И Серпентина Пролет Собранието.

Главните карактеристики

Избор на клиент