.

.

Икона Беј Попрскана Сива Слика Рамки, Пакет, Село Колекција

Икона Беј Попрскана Сива Слика Рамки, Пакет, Село Колекција

DEN 367.84

Пристапност
Во достапна форма

Вклучува : Три рамки со висечки куки, перка за удар и HD стакло. Одговара : 5 на 7 инчи (12,7 см х 17,78 см) Фотографии или отпечатоци : Flat Ideal за : домашна или канцелариска галерија разноврсна : Прикажува вертикално или хоризонтално добијте го модерниот изглед на фармата со овие шармантни рамки за фотографии за да ги прикажете посебните моменти во вашиот живот. Украсете го вашиот дом или канцеларија со декор што ја смирува душата. За да се спротивставиме на нечистотијата и оштетувањето, ги направивме овие рамки со еколошка пс смола. Исто така, вклучено е стакло со висок дефект за да ја заштитите вашата слика од прашина и влага. Рамките имаат висечки куки и штафелај за штафелај за да можете да ги прикажете на маса или ѕид од галерија за долготрајно уживање.Селската Колекција на рамки доаѓа во различни големини и бои. Икона Беј 5х7 Попрскани Сиви Рамки За Слики, 3 Пакети, Колекција На Село. Модерен стил на фарма. Еко-пријателски калапи. Стакло со висока дефиниција.

Главните карактеристики

Избор на клиент