.

.

Томи Хилфигер Греам Chан Дневна Стол, Природни

Томи Хилфигер Греам Chан Дневна Стол, Природни

DEN 1599.84

Пристапност
Во достапна форма

Овој стол за одмор одatан повторно го измислува класичниот клупски стол и го носи на ниво на кул стил инспириран од отворено. Дизајниран со воздушен backан грб со удобна контура, овој стол користи база на црна метална цевка за малку индустриска привлечност. Едноставното перниче за црно седиште може лесно да се отстрани кога сакате да покажете повеќе од ткаениот плетен. Овој акцентен стол носи неочекуван шарм во современата дневна соба, особено кога е спарен во двајца со длабока бронзена акцентна маса, или размислете за пар што ќе го користите на секоја глава од вашата трпезариска маса. Томи Хилфигер Греам Chан Дневна Стол, Природни Рачно Ткаени поли - frан стол рамка. Отстранлива и реверзибилна перница на седиштето. Закривени црни метални нозе и основа. Користете како дневна стол, отворен стол, или јадење стол. Паметна алтернатива на стол за гости во домашна канцеларија. Избришете ја со сува крпа. Потребно е лесно склопување. 21-инчен ширина x 21-инчен должина x 31-инчен висина.

Главните карактеристики

Избор на клиент