.

.

Карлајл Мулти-Трак Ц С 25Х8, 50-98А Ц Тревник И Градина Гума

Карлајл Мулти-Трак Ц С 25Х8, 50-98А Ц Тревник И Градина Гума

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Carlisle Mutli Trac C/S 25 X8, 50-14 98a3 Coveview Carlisle Mutli Trac C / S е разноврсна гума за тревник и трева која е погодна за комерцијална или станбена употреба и има заоблени раменици за лесно ракување, цврсто гумено соединение за дополнителна цврстина и издржливост и дизајн на шарите што обезбедува добра влечна сила, а сепак е лесен за деликатна трева. Изграден за употреба на опрема за тревник и градина. Најчесто се користи во комерцијални и станбени апликации. Заоблените раменици ги подобруваат перформансите на ракување. Цврстото гумено соединение ја штити гумата од оштетување за дополнителна цврстина и издржливост. Моделот на шарите ја подобрува влечната сила, истовремено заштитувајќи ја деликатната трева и тревата од оштетување. Големина : 25Х8, 50-14. Опсег На Оптоварување : В. Производот Може Да Варира Од Сликата. Тркало/Раб Не Се Вклучени.

Главните карактеристики

Избор на клиент