.

.

Елитна Колекција Ронда Руси Акциона Фигура Со Додатоци

Елитна Колекција Ронда Руси Акциона Фигура Со Додатоци

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Снимајте ја акцијата за издувување На Суперѕвездите НА WWE со оваа елитна акциона фигура за колекција Со една од најголемите личности и шампиони НА WWE, оваа смела и шарена фигура е приближно 6 инчи и е подготвена да направи хаос веднаш Надвор Од кутијата Фигурата има луксузна артикулација за повеќе начини за позирање и играње, Вистински ДЕВИЗЕН КУРС подобрени детали за лицето за автентичност слична на животот, wwe прстенеста опрема и иконски додатоци со неверојатни детали ЈА доловува УНИКАТНАТА ЛИЧНОСТ на суперѕвездата. Добијте ги сите Бројки За Колекција На Wwe Елита и оставете ги собирањето и битките да започнат секоја продадена одделно, предмет на достапност. Боите и украсите може да варираат. Возраст : 8 години И Повеќе. Оваа акциона фигура На Елитната Колекција НА WWE ја доловува акцијата за издувување. Една од најголемите личности и шампиони НА WWE, оваа приближно 6-инчна фигура е подготвена да направи хаос веднаш од кутијата . Неверојатни детали ја доловуваат личноста На Суперѕвездата со овие луксузни карактеристики : артикулација за позирање и играње акција, Вистински ДЕВИЗЕН курс подобрени детали за лицето за животна автентичност, wwe прстен опрема и иконски додатоци за додадена вредност на игра. Совршен за УНИВЕРЗУМОТ НА WWE и собирање. Добијте ги сите Бројки За Колекција На Wwe И оставете ги битките да започнат.

Главните карактеристики

Избор на клиент