.

.

Orу Орлеанс светци „40-двор цртичка“ 46 ”60” Микро Рашел Фрли

Orу Орлеанс светци „40-двор цртичка“ 46 ”60” Микро Рашел Фрли

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Гордо покажете го вашиот омилен тим во НФЛ со ова око, привлекувајќи официјално лиценциран NFL? 40-дворови? Микро Рашел фрла од северозападната компанија. Ова 46? X 60? Фрли ќебето е координирано со омилените бои, лого и шлемот на вашиот омилен фудбалски тим, заедно со нивниот воспоставен датум. Овие фрлања се неверојатно меки, неверојатно топли и ќе ве подготват за крајна релаксација додека го гледате вашиот тим како игра на стадионот или на вашиот кауч! Донесете го ова супер пријатно, 100% полиестер фрлање на пикник, користете го во вашата спална соба или во канцеларијата. Овие фрлања имаат декоративно врзување околу сите рабови и се машини што се перат. Официјално лиценцирано фрлање микро Рашел, големина : 46 "x 60", 100% полиестер, супер мек и пријатно, машина што може да се пее за лесна, удобна нега.

Главните карактеристики

Избор на клиент