.

.

Стандарден Сензор За Положба На Коленестото Вратило

Стандарден Сензор За Положба На Коленестото Вратило

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Одговара на следниве возила : Fitnote : 18mm Дијаметар Сензоракура EL2000 База 1.6 Lhonda Civic1996 1997 1998 1999 2000 Honda Civic del Sol1996 S 1997 S Стандардни Сензори ЗА ПОЗИЦИЈА На КОЛЕНЕСТОТО ВРАТИЛО На ОЕ Вратете го вашето возење до целосна функција со ОБЕЗБЕДУВАЊЕ квалитет НА ОЕМ-одделение и перформанси за поставување стандарди понудени од Oe замена На Стандардот сензори за положба на коленестото вратило. Од 1919 Година, Стандардните Моторни Производи дизајнираа целосна линија на производи за управување со моторот, вклучувајќи делови за палење, сензори и вградени компјутери.Дизајнот ги исполнува стандардите на ниво НА ОЕ, цврсто изградени во сертифицирани објекти ОД ТС 16949 година, широк спектар на увоз и покриени домашни модели преку систематска инспекција за да се гарантираат трајни перформанси и Квалитетна Количина Продадена : Продадена Поединечно.

Главните карактеристики

Избор на клиент