.

.

Ахим 1 Безжичен Винил, Пвц Мини Ролетни, Црна, во 30

Ахим 1 Безжичен Винил, Пвц Мини Ролетни, Црна, во 30

DEN 744.64

Пристапност
Во достапна форма

Безжичниот ЏИ Делукс Зајдисонце 1-инчен Слеп обезбедува затемнување на просторијата и максимална приватност. Направен е од пвц во тешка категорија дизајниран со дополнителни летви и се спротивставува на искривување, избледување и доделување. Модерниот стил се одликува со стапче за навалување и безжичен лифт. Дете И Миленичиња Безбедно! За Работа : Едноставно подигнете ја Или спуштете ја долната шина за да подигнете или спуштите слепи, контролирајте ја количината на светлина со извртување на стапчето за да ги отворите и затворите летвите. Скриените држачи за монтирање се дизајнирани за внатрешна, надворешна или таванска инсталација. Вклучени се сите упатства за хардвер и инсталација. Оваа ролетна ќе одговара на прозорците 3/8" (0,95 см) помали и ● " (1,27 см) пошироки од наведената големина. Ова вистинско слепило е " (1,27 см) потесно/помало од наведената големина. Вистинската големина На Летва е 1 инч. Нема Жици за Заплеткување! Дете И Миленичиња Безбедно! Нема Изложени Кабли За Подигнување. Соба Затемнување. Издржлива Конструкција. Долна Сенка. Навалено Стапче ги прилагодува летвите за да ја контролира светлината и приватноста. Модна Глава Со Скриени загради за полесна инсталација.

Главните карактеристики

Избор на клиент