.

.

Вилтон Ноќта На Вештерките Плашлив Очното Јаболко Прскалки Се Меша, 2. оз

Вилтон Ноќта На Вештерките Плашлив Очното Јаболко Прскалки Се Меша, 2. оз

DEN 95.68

Пристапност
Во достапна форма

Направете вашите задоволства За Ноќта на Вештерките да изгледаат плашливо со оваа мешавина од прскалки со морничаво очно јаболко. Вклучува мини бонбони очното јаболко и портокалови, сиви и црни џими, шеќерни бисери и конфети. Совршено е за прелив на кекси, колачиња, колачи и многу повеќе. Вашите задоволства За Ноќта на Вештерките ќе изгледаат плашливо со оваа забавна мешавина од прскалки. Боја : Портокалова, црна, сива и бела. Нето тежина : 2.9 мл. Сертифициран кошер. Содржи соја; направено во објект кој исто така обработува пченица.

Главните карактеристики

Избор на клиент