.

.

Корон Телефон Дизајн За Samsung Galaxy Случај, Јасна Флексибилна Мека Гума Тенок Tpu Капак, Виножито Сончоглед

Корон Телефон Дизајн За Samsung Galaxy Случај, Јасна Флексибилна Мека Гума Тенок Tpu Капак, Виножито Сончоглед

DEN 127.84

Пристапност
Во достапна форма

Проѕирната Јасна И Тенка Футрола За Телефон со Живописен Дизајн На Цветна Уметност Од Сончоглед За Samsung Galaxy A72 Дизајнирана од coveronsamsung galaxy a72 телефонска кутија изработена од премиум мек и флексибилен TPU. Дизајниран со дополнителна заштита на аглите и обезбедува безбедност од капки, гребнатини и други удари. Самсунг Галакси а72 тенок случај и лесен профил го прави овој случај совршено џеб-пријателски. Неверојатно тенок и лесен едвај ќе забележите случај На Samsung Galaxy A72. Samsung Galaxy a72 случај јасен tpu назад овозможува природен изглед на телефонот да се покаже. Вашата совршена секојдневна употреба самсунг галакси а72 случај, Флексгард Серија.Компатибилен За : Samsung Galaxy A72 / Samsung Galaxy A72 5 G-Одговара на сите оператори како ШТО СЕ ATT / AT&T / Cricket безжични / МЕТРО КОМПЈУТЕРИ / T-Mobile / Tmobile / Us Cellular / отклучи Живописен Уметнички Дизајн. Транспарентен Јасен. Засилен Аголен Браник. Тенок и лесен.

Главните карактеристики

Избор на клиент