.

.

Не-ротатно капсула капсула држач за држачи за држач за кула

Не-ротатно капсула капсула држач за држачи за држач за кула

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

40 не-ротатно капсула Капсула Кафе, држач за држачи за кула, решетката за решетки : Одговара 40 Nespresso capsuleselegant Rack Wire. Остава капсули за кафе што треба да се чуваат и да се сортираат во јасен начин на држачи за жици за 10 капсули секој, така што има вкупно 40 Capsuleshigh-Quality Chromium Plating Product Карактеристики : Бренд : Nonetype : Cafe & Tea Toolsclassification : American Number of users : > 10 Specification : 600mltechnique : леано железо : метал, не'рѓосувачки Steelfeature : Eco-Friendly Certification : CE / Eucapacity : 601-700ml Број на модел : Неестил : Неелетензил за кафе и чај : чај : Други специфични : Боја : Sliversize : 39 x15.2cm/15.35 x 5.98 "Пакет вклучуваат : 1 x држач за држачи за кафе, држач за држачи за кула RB-k90 карбуратор за жици на ехо тримери.

Главните карактеристики

Избор на клиент