.

.

Трговска марка ликовна уметност Мои цвеќиња од стаклена градина IV Канвас уметност од ревизија на Лиза

Трговска марка ликовна уметност Мои цвеќиња од стаклена градина IV Канвас уметност од ревизија на Лиза

DEN 583.84

Пристапност
Во достапна форма

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Мои цвеќиња од стаклена градина IV“ Арт од платно од Лиза Ревизија : Уметник : Лиза Ревизија. Тема : Цветни и ботанички. Стил : современ. Тип на производ : галерија обвиткано платно уметност. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие дрвената рамка. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Главните карактеристики

Избор на клиент