.

.

Софија Активна од Софија Вергара текстурирани шорцеви за кревање велосипеди, 7 “

Софија Активна од Софија Вергара текстурирани шорцеви за кревање велосипеди, 7 “

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Активна облека : Комплетна. Овие шорцеви за велосипеди со фармерки софија помагаат во подобрување и подигнување на сите вистински места за ласкав изглед со контурирани споеви и дизајн на грб. Исклучиво на. Пара Нуестра Комунидад де Хабла Хиспана : Атуендо Депортиво : ¡Листо! Estas Mallas de Ciclista de Sofia фармерки ayudan a revaltar y a realzar las partes clave para un un estilo favocedor, con costuras contorneadas y un diseño con frunce en el centro de la parte poste pate pature. Ексклузивен en. Материјал : 85% полиестер/15% спандекс/85% полиестер; 15% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S/la Modelo Mide 5’9” y viste una talla pequeña „s“. Fit : Compression Fit/Talle de Compresión. Подигање и инсејм : високи; 7 ”inseam/tiro alto; 7 ”де Ларго де претприемач. Затворање : Стил на влечење/Estilo Fácil de Poner. Ockебови : Ништо/Нингин Болсило. Карактеристики : Контурирани споеви; Центар назад руширање; Текстурираната ткаенина помага во скривање на мали несовршености; влага за губење на влага/co Stura contorneada; Frunce en el centro de la parte posterior; Тела текстурасада ајуда е Esconder pequeñas несоодветни; Тела Абсорбент. Sumpersенски високи шорцеви за велосипеди од фармерки на Софија од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

Главните карактеристики

Избор на клиент