.

.

Tupleple Industries традиционално дрво со есенски лисја над неутрална графичка уметност врамена уметничка печатена wallидна уметност, 14x11, од Кејт Бенет

Tupleple Industries традиционално дрво со есенски лисја над неутрална графичка уметност врамена уметничка печатена wallидна

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од бело дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 14 x 1,5 x 11 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување посно или слој уметнички дела на полица или против wallид. Уметнички дела идеални за секоја дневна соба, ден, влез, спална соба, канцеларија, кујна или бања. Дизајн од Кејт Бенет.

Главните карактеристики

Избор на клиент