.

.

Беркшир Дом полиестер 54 Внатрешна ткаенина на сенка на Дарт во внатрешноста

Беркшир Дом полиестер 54 Внатрешна ткаенина на сенка на Дарт во внатрешноста

DEN 220.48

Пристапност
Во достапна форма

За проекти, стари и нови, ова е разноврсна, трајна ткаенина направена од 100% полиестер. За сите ваши проекти за домашни декории или занаети и големи и мали Беркшир дома Дарт Сенка ќе додаде свеж и јасен изглед на кој било проект. Беркшир дома. Издржлива ткаенина од платно. Внатрешна/надворешна ткаенина. 100% полиестер. Упатства за лесна нега. Модел : Дарт. Боја : Сенка. Исечен од дворот. Испратено како континуирано парче.

Главните карактеристики

Избор на клиент