.

.

С. Поло Асн. Копче за долг ракав за мажи надолу од карирана кошула

С. Поло Асн. Копче за долг ракав за мажи надолу од карирана кошула

DEN 352.00

Пристапност
Во достапна форма

Кога стилот е од суштинско значење, американскиот Поло Асн. Одговорот на мажот со долги ракави е одговорот. Ова ново копче надолу кошула од американскиот Поло Асн. ви нуди полиран изглед на кошула со копче надолу со леснотија и удобност на вашата омилена мета. Облечете го со чевли или облечете го отворено преку маица за обичен изглед. Толку лесен за стил, ова брзо ќе стане ваше. Копче до предната плоча со јака. Печ џеб на горниот лев фронт. Целиот кариран дизајн. Долги ракави. Ткаена етикета на дното во внатрешноста на плочата . Модел за носење големина M. Машината што може да се мие; Увезени.

Главните карактеристики

Избор на клиент