.

.

Jewelersclub со два тона ѓердан од сребро срце со акцент бели дијаманти

Jewelersclub со два тона ѓердан од сребро срце со акцент бели дијаманти

DEN 239.84

Пристапност
Во достапна форма

Нашиот двојник Стерлинг Сребрен срцев приврзок е совршен подарок за изразување на вашата убов. Синџирот може да се користи и со други приврзоци или исто како што е . Единствениот ѓердан што навистина вели дека те сакам : Подарете го овој сребро срце ѓердан на вашата сопруга и бидете најромантичен сопруг, изненадете ја мајка си на нејзиниот посебен ден, направете Вашата ќерка се чувствува екстра посебно на нејзиниот роденден или подарете го ова на вашата најдобра пријателка и потсетете ја колку ви значи. Модерен со носивост на брилијантни бели дијаманти, овој акцент на срцевиот ѓердан е романтичен, сонуван и стручно направен за да ја одрази вашата loveубов .

Главните карактеристики

Избор на клиент