.

.

Живописен живот chomp & tug Buddy Dog Toy, џвака ниво 3

Живописен живот chomp & tug Buddy Dog Toy, џвака ниво 3

DEN 127.84

Пристапност
Во достапна форма

Vивотен живот Chomp & Tug Buddy Toy е безбедна, еколошка, одржлива и докажана играчка за миленичиња која е природна, трајна и автентична. Користењето на материјали како што се издржливо јаже од памук и јута, природна кожа и кокосово влакно исполнување на живописен живот Chomp & Tug Buddy Toy е обезбедување на еко-одржлив отпечаток. Оваа играчка е идеална за сите животни фази и совршена за употреба во затворен или на отворено. Ibивотен живот ја дели вашата страст кон животните. Може да сметате на живописен живот за целосна линија на стручно изработени, квалитетни производи за да го одржувате вашето домашно милениче здраво и среќно, што ве прави и среќни. Уживајте во живописен живот vl chomp & tug Buddy Dog Dog Toyve Ниво на џвакање 3. 2 Вода Бафало коски. Играчка со тешки јаже. Го ублажува стресот и здодевноста. Повеќе текстури за интригирање на сетилата.

Главните карактеристики

Избор на клиент