.

.

Сет за девојчиња за девојчиња Гаранималс Бебе и дете и шорцеви, 4-парчиња, големини 12м-5Т

Сет за девојчиња за девојчиња Гаранималс Бебе и дете и шорцеви, 4-парчиња, големини 12м-5Т

DEN 217.44

Пристапност
Во достапна форма

Добијте ја мешавината и совпаѓајте се со четири парчиња облеки на Гаранималс, вклучувајќи два врвови на резервоарот и два пара шорцеви. Подготвена за забава со топло време, овој сет ets дозволува да создаде совршена облека и потоа да го направи тоа повторно следниот ден! Сензационален начин да ги изгради нејзините сезонски основи, овие парчиња исто така одат совршено со нејзините други фаворити на Гаранималс. Исклучиво на. Материјал : Затегнат графички резервоар : 60% памук/40% полиестер; Резервоар и шорцеви : 60% памук/40% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Комплетот вклучува : Смешен резервоар, врвен графички резервоар и два пара шорцеви. Карактеристики на пушаниот резервоар : засрамено квадратно деколте; опуштено вклопување; стил на пуловер; Кратки, трепети ракави. Врвни карактеристики на резервоарот : екипаж; опуштено вклопување; стил на пуловер; без ракави со затегнати раменици; графички однапред. Карактеристики на шорцеви : стилизирање на влечење; Замачкана еластична лента за половината со врзана вратоврска; две странични џебови; Мешавина од цврсти и печатени дизајни. OEKO-TEX ® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770. Резервоар врвови и шорцеви 4-парчиња сет за девојчиња за бебиња и мали деца од Гаранималс.

Главните карактеристики

Избор на клиент