.

.

Ван Хаузен леташе тенок фит пант

Ван Хаузен леташе тенок фит пант

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Ван Хаузен го олеснува стилизирањето на теренот од кога било, со флексибилно тенок вклопен рамен фронт. Дизајнирано со финиш отпорна на брчки за абење директно од фен, ова парче од куќиште има природно истегнување и лента за половината што се шири скоро 2 инчи за удобност без одвраќање. Со не-железо завршница, овој стил секогаш ќе изгледа најдобро. 4-насочна ткаенина за истегнување овозможува максимална удобност. Проширувачки максимален флекс на половината се протега најмалку 2 ”за дополнителна удобност. Тенок вклоп се наоѓа пониско на половината и е тенок од отворот на бутот до ногата.

Главните карактеристики

Избор на клиент