.

.

Атлетски дела женски атлетизми меки панталони со џогер

Атлетски дела женски атлетизми меки панталони со џогер

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Атлетските работи меки панталони со џогер изгледаат добро како што се чувствува и ќе ве одржуваат удобно и пријатно низ тие студени месеци. Совршено за опуштање дома или одење на трчање во удобност. Моделот е 5’10 и носи големина M. опуштено вклопување. Повлечете стајлинг. Две странични џебови. Еластична половината со ребра со влечење. Рбебни манжетни за глуждот. 73% рециклиран полиестер/22% модален/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Меки панталони со џогер за жени од атлетски дела. Повеќе стил, поодржлив. Оваа ставка исполнува еден или повеќе од нашите одржливо изработени стандарди. Посетете ја нашата продавница за одржлив стил за да дознаете повеќе : https : //www./cp/sustable-style-shop/7552000.

Главните карактеристики

Избор на клиент