.

.

Марлен Вотсон „Сан Диего Скајлин“ платно уметност

Марлен Вотсон „Сан Диего Скајлин“ платно уметност

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно или други медиуми, нашата уметност сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом. Имајќи голем број успешни уметнички претстави во Север и илустрирајќи детска книга што е во објавување веќе неколку години. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот.

Главните карактеристики

Избор на клиент