.

.

Чудо девојки девојки со долг ракав дете тешка маица, 5 пакувања, големини 4- & плус

Чудо девојки девојки со долг ракав дете тешка маица, 5 пакувања, големини 4- & плус

DEN 178.56

Пристапност
Во достапна форма

Овие деца-тешки, над основните маички од Wonder Nation се задолжителни за гардеробата на вашата девојка. Удобниот стил на екипаж и стил на долг ракав е совршен за време на игра или случајно дружење дома. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 5 маици. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Цврст тон. Докажано дете тешко : отпорно на избледени. Маици со долги ракави на девојчињата од Wonder Nation.

Главните карактеристики

Избор на клиент