.

.

Контрола на телото на телото на тело

Контрола на телото на телото на тело

DEN 271.84

Пристапност
Во достапна форма

Претходно Georgeорџ Бренд. Пантир од свилен шапер, измазнува и формира стомак, колкови и бутовите. Елегантна, свиленкаста чиста нога е мека и долго облечена. Паметен стајлинг за носење на деловни активности и фустани. Не-обврзувачки лента за половината. ПАНТИНСКИ ПАНТИ СТИЛНИ СТИЛНИЦИ. Свилен чиста долготрајна нога. Издржлива чиста пети. Одлично вклопување и удобност. Квалитет на премиум стоковна куќа. Исклучителна вредност. Стил 4858. Достапно во црна, гола и сонце.

Главните карактеристики

Избор на клиент