.

.

Заштитен знак Ликовна Уметност Камиони Платнена Уметност Од Џош Баер, Бела Мат, Сребрена Рамка

Заштитен знак Ликовна Уметност Камиони Платнена Уметност Од Џош Баер, Бела Мат, Сребрена Рамка

DEN 1530.08

Пристапност
Во достапна форма

Подготвена за презентација во рамка достапна во различни големини Заштитен Знак Ликовна Уметност "Камиони" Платнена Уметност Од Џош Баер, Бела Мат, Сребрена Рамка : Уметник : Џош Баер. Предмет : Апстракт. Стил : Современ. Спремен за бесење. Висок квалитет. Печатено со помош на giclee, што е напреден процес на печатење. Репродукциите практично не се разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галерија завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува без рамка презентација на готовата слика.

Главните карактеристики

Избор на клиент