.

.

Мое дете на Картер Мое момче, облека со долг ракав, маица и панталони, 3-парчиња

Мое дете на Картер Мое момче, облека со долг ракав, маица и панталони, 3-парчиња

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Мое дете на Мое дете со 3 парчиња Новороденче на малолетникот е од суштинско значење за новиот брат на семејството на семејството. Координирањето на врвот и каросеријата спарени со панталони за појавување прави 2 одлични облеки за една одлична цена! Со забавни бои и отпечатоци, вашето малечко ќе биде стилски и удобно. Овој лесен сет е совршен за надавање! 3-парчиња новороденче сет за момчиња вклучува : маица, каросерија и панталони за влечење. Врвот : Кратки ракави со рамења на скут. Теловиит : кратки ракави со раменици; Крајниот затворање на коцки без никел на армиран панел за сите тие промени во пелена. Панталони : Повлечете еластична лента за половината со ребрести полите. Лесна облека за брзи промени. Симпатични отпечатоци и забавни бои. Одличен подарок за туширање за бебиња. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Мое дете на Картер со 3 парчиња облека за мали брат, поставени за новородени момчиња.

Главните карактеристики

Избор на клиент