.

.

Атлетски работи девојки графички активни маици со кратки ракави, 2-пакувања, големини 4- & плус

Атлетски работи девојки графички активни маици со кратки ракави, 2-пакувања, големини 4- & плус

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Продолжете да изгледа стилски и да се чувствувате пријатно со оваа двојна графичка маици со кратки ракави во мека памучна мешавина од атлетски дела. Должината под половината со заоблен полите му дава голем опсег на движење за нејзините омилени активности. Достапно во најразлични опции за графичко печатење со моќни пораки на вратот или предните гради, овие девојчиња се спојуваат со шорцеви, џогери или хеланки за забавна облека. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 маици. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : детали за графички принт; заоблен полите. Графички маички за кратки ракави за девојчиња од атлетски дела.

Главните карактеристики

Избор на клиент