.

.

Mohawk Home Soho Fancy Trellis Faded Sky Printed Area reg, 2'x5 ', Blue

Mohawk Home Soho Fancy Trellis Faded Sky Printed Area reg, 2'x5 ', Blue

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Едноставно и рафинирано, овој коцки за печатење на решетки во избледено небо е одличен начин да додадете шарм и елеганција во вашиот декор. Печатено на истите машини што произведуваат еден од водечките брендови на печатени теписи, овој килим е исклучително издржлив и живописен. Оваа технологија овозможува употреба на повеќе бои да создадат килим што е прекрасно дизајниран и применлива за секоја просторија во вашиот дом. 100% најлон. Цитната подлога со точна или слична големина на вашиот килим е од суштинско значење за одржување на вашиот килим привлечен и долготрајно. Мохавк секогаш препорачува употреба на подлога за килим отпорна на лизгање под вашиот килим . Мерки : 2'x5 'Висина на купот : 0,31 инчи. Печатено ниво на јамка, изработен од абење датира за поддршка : Поддршка за латекс. Дамки и избледени отпорни влакна. Семејна соба; Кујна; Трпезарија; Домашна канцеларија; Спална соба; Дневна соба; Гејмерска соба; Подрум; Соба за перење.

Главните карактеристики

Избор на клиент