.

.

Главни места 5 7 стаклени рамки за слика, црна

Главни места 5 7 стаклени рамки за слика, црна

DEN 414.24

Пристапност
Во достапна форма

Зачувајте ги омилените спомени, уметнички дела, писма или меморијали со главните теми 5 "x 7 " Формат Рамка за слика. Оваа рамка има лесен за употреба, дизајн на предно оптоварување. Можете да ја обесувате оваа рамка за слика на формат на глава на wallид вертикално или хоризонтално. Покрај тоа, можете да го искористите вклучениот сад на задниот дел од рамката и да го трансформирате во дисплеј за таблети. Овие рамки се одликуваат со чиста црна завршница, што му овозможува да надополни различни шеми на бои. Современиот, софистициран стил ги надополнува повеќето стилови на домови или канцелариски украси. Главни места 5 "x 7" стаклена рамка за слика, црна : има една фотографија од 5 "x 7". Предно оптоварување со стаклен фронт. Snap-On Earel за приказ на таблети. Виси за хоризонтален или вертикален приказ на wallидот. Изработено од трајна пластика.

Главните карактеристики

Избор на клиент