.

.

Ixir BlackBerry Q Charger Micro USB 2. Кабелски комплет од Truwire - {wallиден полнач + полнач за автомобили + кабел} Вистинско дигитално прилагодување Брзо полнење Користете двојни напон?

Ixir BlackBerry Q Charger Micro USB 2. Кабелски комплет од Truwire - {wallиден полнач + полнач за автомобили + кабел} Вистинско

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Доживотно гаранција ixir Black Berry Q5 Charger (10 стапки) Micro USB 2.0 кабелски комплет од Truwire - {wallиден полнач + полнач за автомобили + 2 кабел} Вистинско дигитално прилагодување на брзо полнење користи двојни напони за до 50% побрзо полнење!

Главните карактеристики

Избор на клиент