.

.

Домашни домови внатре бронзена патина класична сирена што седи на крајбрежната карпа гледајќи кон морската плажа наутичка голема статуа

Домашни домови внатре бронзена патина класична сирена што седи на крајбрежната карпа гледајќи кон морската плажа наутичка голема

DEN 623.84

Пристапност
Во достапна форма

Оваа класична статуа на сирена ќе го додаде тој наутички крајбрежен допир на вашиот базен, внатрешен двор, дом и градина. Тоа е одличен подарок за Наутичкиот градинар во семејството или соседството. Крајната градина статуа за наутичката градина за морска пловидба. Collectionивотот е колекција на плажа нуди уникатно креативни дизајни во елегантни завршувања со внимателно внимание на сите спектакуларни детали на морето и нејзините суштества. 16 "H x 8.25" W x 5,5 "L- Прекрасни детали во скулптурата на лицето, раката, скалите, школки во карпа и коса. Совршен додаток на кој било базен, езерце, внатрешен двор или градина. Силна трајна смола/фиберглас Мешавина за стабилно позиционирање и долготрајна издржливост. Рачно обоена со прекрасна бронзена патина во Вердигрис, а потоа третирана со УВ заштитник отпорен УВ заштитник за зачувување и заштита на оригиналниот изглед од бледнее, пукање и пилинг.

Главните карактеристики

Избор на клиент